Biorezonans

Leczenie – odczulanie – wzmocnienie odporności – zwalczenie choroby Parkinsona – Alzheimera – niwelizacja stresu – poprawa jakości snu

Jedyne w Polsce urządzenie biorezonansowe pozwalające w tak precyzyjny i szybki sposób zdiagnozować pacjenta.

BIOREZONANS – jest nieinwazyjną i bezbolesną metodą diagnozowania i leczenia wykorzystującą drgania elektromagnetyczne organizmu człowieka. BIOREZONANS może skutecznie wyleczyć między innymi: grzybica przewodu pokarmowego, borelioza, choroby pasożytnicze, choroby nerek, wątroby, układu pokarmowego, helicobacter pylori, choroby reumatyczne, choroby skórne, infekcje bakteryjne, alergie, tiki nerwowe.

Kiedy pacjent odczuje poprawę?

Większość pacjentów odczuwa poprawę już po pierwszym zabiegu. W niektórych przypadkach możliwe jest, że odczuwalna poprawa nastąpi po wydalaniu przez organizm substancji uwolnionych podczas terapii. Dlatego w przebiegu terapii ważne jest detoksykacja skóry poprzez kąpiele jak i picie większej ilości wody, która jest doskonałym rozpuszczalnikiem usuwanych toksyn.

Jak wygląda terapia:

Współpracujący z nami lekarz medycyny Igor Hudy określi, który obszar Twojego organizmu funkcjonuje nieprawidłowo – DIAGNOSTYKA. To niezmiernie ważne, ponieważ wiele schorzeń przebiega na początku niemal bezobjawowo. W oparciu o wyniki badania dobierzemy odpowiednią terapię, oraz zestaw preparatów, które oczyszczą Twój organizm i usuną dolegliwości. Doradzimy także, jak przeciwdziałać gromadzeniu się toksyn w organizmie oraz jak unikać tych, na których szkodliwy wpływ wcale nie musisz się narażać.

Proponujemy Ci skuteczną i bezpieczną kurację, która stanowi unikalne połączenie nowoczesnej techniki i preparatów na bazie naturalnych składników. Umów się już dziś na wizytę i zadbaj o SWOJE JEDYNE ZDROWIE i swoich bliskich – to przecież najcenniejszy dar, jaki podarowała Ci natura.