Scenar – urządzenie, które Cię zaskoczy!

Twój podręczny rehabilitant – miej go zawsze przy sobie

W niewielkiej obudowie Scenar mieści się urządzenie o potężnych możliwościach. Możesz stosować go w domu i w podróży, korzystają z niego również placówki medyczne. W razie potrzeby sięgnij po Scenar i przyłóż go do chorego miejsca, by już po chwili odczuć poprawę. Urządzenie działa bezinwazyjnie i bezboleśnie, szybko uwalniając od bólu.

Kiedy zastosować Scenar?

W nagłych przypadkach, takich jak kontuzje sportowe, potrzebujesz błyskawicznej pomocy. Scenar usuwa silne bóle pourazowe i pochodzenia nerwowego, wspomagając rehabilitację sportową. Przeciwdziała niedowładom, a także porażeniom nerwów i mięśni. Jest skuteczny w natychmiastowej terapii poparzeń i odmrożeń. Usuwa obrzęki.
Działanie urządzenia Scenar nie ogranicza się jednak tylko do dolegliwości skórnych, mięśniowych, nerwowych i kostnych. Wspomaga bowiem terapię chorób nerek i układu moczowego, układu oddechowego oraz pokarmowego.

Komu polecamy Scenar?

Przenośne urządzenie do rehabilitacji pourazowej docenią przede wszystkim osoby, które z racji wykonywanego zawodu lub pasji są narażone na częste kontuzje. Scenar polecamy zwłaszcza sportowcom i tancerzom, rekonwalescentom kontynuującym leczenie skutków kontuzji oraz rehabilitantom, którzy mogą włączyć go do wyposażenia swojego gabinetu.
To nowoczesne urządzenie tak naprawdę przyda się każdemu z nas, ponieważ ułatwi błyskawiczne zapobieganie skutkom kontuzji. Trzymając je w domu lub zabierając w podróż poczujesz się o wiele bezpieczniej.

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami, by zadać nam pytania lub zamówić urządzenie Scenar.