O nas – Nasza misja

Jedyne Zdrowie – Twój zaufany opiekun i terapeuta

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dla których odpowiednia praca z pacjentem stanowi klucz do zdrowia i lepszego samopoczucia. Priorytetem dla nas jesteś Ty i Twoja indywidualność. Poprzez swoją pracę związaną z odpowiednio dobraną rehabilitacja – masaż, ćwiczenia naturalne metody leczenia biorezonans (Jedyne w Polsce urządzenie biorezonansowe pozwalające w tak precyzyjny i szybki sposób zdiagnozować i leczyć pacjenta), suplementacja pragniemy uczynić, abyś na nowo poczuł się w pełni sił witalnych:)
Naszym pacjentami są osoby w różnym wieku i z różnymi dolegliwościami. Wielu z nich poza problemami ruchowymi, dyskomfortem w rejonie kręgosłupa, narzeka na ogólne osłabienie, znużenie i brak energii.

Pomagamy również małym pacjentom uporać się z mała odporność, brak koncentracji oraz leczenie alergii.

Jako JEDYNE ZDROWIE odpowiadamy na sygnał ostrzegawczy wysyłany przez organizm naszego pacjenta. Wieloletnie doświadczenie oraz aktualna wiedza – pomaga nam odczytać sygnał i za pomocą naturalnych metod przywrócić prawidłowe funkcjonowanie wszystkich narządów i układów ciała.
Wiemy również, że głównym czynnikiem, który utrudnia organizmowi prawidłowe funkcjonowanie, są toksyny, odkładające się w komórkach. Masz z nimi do czynienia na każdym kroku: wdychasz je z powietrzem, zjadasz w różnych pokarmach, wchłaniasz przez skórę wraz z kosmetykami… Dlatego, gdy odwiedzisz Jedyne Zdrowie, po zdiagnozowaniu przyczyn Twoich dolegliwości zaproponujemy Ci na przykład skuteczną detoksykacja organizmu, czy naturalne odmłodzenie skóry.