Referencje

Nasi pacjenci pozdrawiają - Ty też zadzwoń do nas i umów wizytę

Stanisława z Krakowa

Cierpiałam na chorobę wieńcową, wydolność serca była bardzo zła, po przejściu 100 m miałam dużą zadyszkę, musiałam odpoczywać. Ponieważ mam 75 lat, nie zgodziłam się na zabieg- jest to bardzo niebezpieczne w moim wieku. Spróbowałam kuracji u w Krakowie w gabinecie Jedyne Zdrowie, poprzez badanie komputerowe Aurum Pan doktor dobrał tak skrupulatnie preparaty Joalis, że po 6-ciu miesiącach wydolność serca tak się zmieniła, że chętnie wychodzę na dłuższe spacery nawet w niepogodę. Po konsultacji z kardiologiem stwierdzono znaczną poprawę pracy serca, które mieściło się w parametrach wiekowych.

Jan z Zakliczyna, lat 66

Jestem po zabiegu endoprotezy biodra. Bardzo długo nie mogłem dojść do siebie, samodzielne chodzenie było wykluczone, nawet po Serii rehabilitacji w ośrodku zdrowia. Możliwe było tylko za pomocą kul. Zgłosiłem się na zabiegi rehabilitacyjne do gabinetu Jedyne Zdrowie, zaproponowano mi zabiegi elektrostymulatorem Scenar oraz obstrzykiwanie w odpowiednie miejsca na bazie akupunktury. Po sesji 10 zabiegów poprawa była zaskakująca. Nie były mi potrzebne kule, miałem spokojny sen. Pan Dr Igor Chudy zrobił z moim biodrem rewolucję w połączeniu z zabiegiem endoprotezy. Dzięki serdeczne 

Anna z Nowej Huty

Moim dużym problemem, była jazda windą, tramwajem czy pociągiem. Miałam ogromny lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Bardzo utrudniało mi to codzienne życie, praktycznie było niedoniesienia. Próbowałam bronic się przed tymi lękami, biorąc leki psychotropowe. Jednak chciałam żyć bez zażywania pigułek. . Poprzez Internet trafiłam do gabinetu Jedyne Zdrowie w Krakowie, gdzie spróbowałam leczenia preparatami Joalis. Nie przypuszczałam, że leczenie to będzie trwało tak długo, bo 7 miesięcy, ale proszę mi wierzyć było warto. Lęki ustąpiły zupełnie, mogę normalnie jeździć windą. Wybrałam się nawet na wycieczkę pociągiem nad nasze polskie morze. Dziękuje serdecznie za pomoc

Maria lat 60

Skorzystałam z diagnozowania urządzeniem Aurum pół roku temu i absolutnie nie żałuję. Żaden lekarz nie powiedział mi tego co usłyszałam podczas badania mimo różnych badań które wcześniej przeszłam. Zaaplikowana terapia robi swoje , czuję się bardzo dobrze, bez problemów zasypiam i nie budzę się jak kiedyś. Nie jestem nerwowa a dolegliwości , które miałam zupełnie ustąpiły. Właśnie ta detoksykacja jest dla mnie najlepsza, stosowałam różne - nie było skutku. Badanie powtórzę za pół roku. Jestem wdzięczna za pomoc.

Arek z Libiąża

Zdecydowałem się na 2 razy po 10 zabiegów urządzeniem Scenar Bardzo mi dokuczał ból kręgosłupa, pleców i barków. Jestem jak nowo narodzony. Dziękuję serdecznie. Odżyłem. Z pewnością powtórzę.

Alina z Krakowa

Dziecko moje było bardzo zaflegmione (7 lat). Średnio co 2 miesiące dostaje antybiotyk na powtarzającą się infekcje górnych dróg oddechowych. Wreszcie trafiłam do gabinetu Jedyne Zdrowie. Urządzenie Scenar to wybawienie dla mojego synka. Zabiegów miał 8 po 30 minut. Nie przypuszczałam że może zrobić tyle dobrego bez antybiotyku. Dolegliwości ustąpiły i co najważniejsze nie powtarzają się. Super sprawa.

Call Now Button