Szot witaminowy

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu

Już dzisiaj możesz zamówić nasze Szoty:
https://sklep.jedynezdrowie.pl/
Telefonicznie: 500 495 934
Pisząc do nas e-mail sklep@jedynezdrowie.pl

Szot to nazwa powszechnie zarezerwowana dla napojów alkoholowych. Oznacza „strzał” lub „zastrzyk”, a serwowany jest w małych kieliszkach i wypijany na raz. Nasze szoty witaminowe to najzdrowszy drink świata. To zastrzyk witamin zamknięty w małych buteleczkach, wykonany na bazie 6 naturalnych składników.

  • złota kurkuma,
  • orzeźwiająca cytryna,
  • magiczny imbir,
  • soczysta pomarańcza,
  • leczniczy miód
  • i niezastąpiony pieprz cayenne

– to połączenie sprawia, że oddajemy w Twoje ręce idealny produkt, który zapewni Ci zdrowie i energię na cały dzień. Nasz szot wzmocni Twój organizm od środka co wpłynie pozytywnie nie tylko na jego wygląd ale też poprawę samopoczucia.

Nasze szoty tłoczymy na zimno ze 100 % naturalnych i świeżych składników przy użyciu wolnoobrotowych wyciskarek. NIE pasteryzujemy!!! Wiemy, że pasteryzacja niszczy wiele wartościowych dla zdrowia witamin i antyoksydantów. Dzięki metodzie tłoczenia na zimno składniki naszego szota zachowują wszystkie właściwości odżywcze oraz mają 4 razy więcej polifrenoli i flawoidów niż te uzyskane innymi metodami.

Zamów bezpłatną próbkę na terenie Krakowa

sklep@jedynezdrowie.pl

My i nasz szot

Ewa – pasjonatka medycyny naturalnej i zdrowego trybu życia. W jej domu od zawsze gości zbilansowana dieta oparta na naturalnych składnikach. Wierzy w moc ziół i uśmiechu. Wiecznie uśmiechnięta, pełna energii, właścicielka fundacji Jedyne Zdrowie, zajmującej się ochroną i promocją zdrowia.
Daria – pomysłowa optymistka dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Pasjonatka fotografii i aktywnego trybu życia, przedsiębiorcza właścicielka jednej z agencji reklamowych w Krakowie. Zaangażowana w wiele akcji charytatywnych. Zawsze gotowa do pomocy, swoją energię zarazi każdego.

Połączyła nas zumba. Pomysł na szota zrodził się w naszych głowach, gdy zamknięte w domu podczas pandemii koronawirusa spędzałyśmy czas na długich rozmowach telefonicznych. Postanowiłyśmy połączyć pasję Ewy do promowania medycyny naturalnej oraz chęć Darii do pomagania innym.
Wiemy, że oddajemy w Wasze ręce produkt idealny gdyż zanim szot trafił na rynek same piłyśmy go regularnie. Taka codzienna dawka witamin pochodząca z naturalnych i świeżych produktów dodawała i dodaje nam energii każdego dnia. Nasz szot to jedynie zdrowie, nie znajdziesz w nim konserwantów, ulepszaczy smaku czy dodatkowego cukru.

Nasz szot tłoczymy na zimno, przy użyciu wolnoobrotowych wyciskarek, ze składników, które pochodzą od sprawdzonych dostawców i są w 100 % naturalne. NIE PASTERYZUJEMY! – to pozwala na zachowanie jak największej ilości zdrowotnych właściwości składników. Metoda tłoczenia na zimno pozwala uzyskać produkt znacznie lepszej jakości, w którym składniki odżywcze oraz enzymy zostają zachowane. Nasz szot ma 4 razy więcej polifrenoli i flawoidów niż podobne produkty uzyskane innymi metodami.

Zanim nasz szot wyruszy w swoja podróż do Ciebie zapakujemy go w pudełko wykonane z ekologicznego papieru. Buteleczki zabezpieczymy przed utratą świeżości specjalną folią termiczną, która wraz z zawartym w środku żelem chłodzącym utrzymuje nasze szoty w odpowiednio niskiej temperaturze.
Jesteśmy dumne z naszego szota i szczęśliwe, że stworzyłyśmy produkt w 100% naturalny.

Pij na zdrowie każdego dnia.