Psychoterapeuci

Maria Gargas

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Swoją wiedzę pogłębiam biorąc udział w konferencjach i szkoleniach, a pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Sączu, w placówkach opiekuńczo – wychowawczych i interwencyjnych oraz w prywatnym gabinecie psychoterapeutyczno - psychiatrycznym. Ponadto Posiadam doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych zmagających się z obniżonym nastrojem, depresją, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, nadmierne zamartwianie się, fobie).

Udzielając pomocy pacjentom kieruję się przede wszystkim empatią, otwartością, życzliwością i szacunkiem wobec nich. Zależy mi by podczas spotkań czuli się bezpiecznie, doświadczyli zrozumienia i akceptacji. Staram się tworzyć przestrzeń, w której mogą porozmawiać ze mną o trudnościach i problemach. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Ważne jest dla mnie zbudowanie relacji terapeutycznej opartej na akceptacji i zaufaniu, co daje przestrzeń do wzajemnej współpracy i pozwala w odpowiednim tempie przepracować trudności i problemy. Jeśli czujesz, że znajdujesz się w trudnej dla Ciebie sytuacji i potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z przytłaczającymi emocjami bądź stresem zapraszam Cię na spotkanie.

Kinga Rzeszutek

Psycholog, psychoterapeuta (w trakcie kursu organizowanego przez Gabinet Psychiatrii Psychodynamicznej Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala

Uniwersyteckiego i Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) oraz trener. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Logoterapii i Noo-psychosomatyki. Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając praktyki studenckie (m.in Szpital Psychiatryczny w Gorlicach, Instytut Ekspertyz Sądowych), a także staż w Instytucie Logoterapii i Noo-psychosomatyki. Absolwentka certyfikowanych kursów, w tym na asystenta problemów seksualnych. W pracy korzysta z wiedzy z zakresu filozofii i kryminologii. Obecnie pracuje jako psycholog w placówce opiekuńczo-wychowawczej w Krakowie oraz psycholog sądowy.

Szczególnym obszarem jej zainteresowań są:

- depresyjne zaburzenia nastroju

-  zaburzenia związane ze stresem, lękowe

-  kryzysy życiowe i żałoba związane z utratą osoby bliskiej

(poprzez śmierć, rozwód) bądź ważnej wartości życiowej (utrata zdrowia, pracy)

Prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym oraz jako logoterapeuta, a swoją pracę poddaje superwizji.

Call Now Button